„Ogarnij Gegrę” z Uniwersytetem Łódzkim

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na kolejną edycję akcji „Ogarnij Gegrę” z Uniwersytetem Łódzkim, która pomoże Wam przygotować się do matury z geografii. W tym roku zostały zaplanowane zarówno spotkania online na platformie Teams, jak i zajęcia warsztatowe w formie stacjonarnej. Wykłady i ich krótkie podsumowanie w formie rozwiązywania zadań maturalnych będą się odbywać on-line (link do każdego spotkania pojawi się na stronie Wydziału Nauk Geograficznych UŁ).

Spotkania – pierwsze i ostatnie – będą miały charakter wyłącznie warsztatowy. Odbędą się w auli im. prof. Stanisława Liszewskiego na Wydziale Nauk Geograficznych (ul. Kopcińskiego 31, Łódź). Ze względu na konieczność przygotowania materiałów do zajęć warsztatowych prosimy o wcześniejsze zapisy (szczegóły na stronie). Tradycyjnie będziemy się spotykać w środy o godzinie 17.00. Ostatnie zajęcia warsztatowe zostały zaplanowane inaczej. Odbędą się w sobotę i będą dłuższe, aby rozwiązać zadania, które sprawiają trudności maturzystom lub są nowe – pojawiły się dopiero w formule matury od 2023 roku.  
Wykłady i zajęcia warsztatowe zostały dostosowane do nowej formuły matury 2023. Zaczynamy 14. lutego 2024 r. – pierwsze spotkanie będzie dotyczyło ruchów Ziemi i rozwiązywania zadań z nimi związanych.  
Serdecznie zapraszamy! 

Program i terminarz zajęć.