• WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH

W dniu 16.04. br. odbyła się XXIII edycja Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki połączona z Dniem Geografa i Otwartymi Drzwiami Wydziału Nauk Geograficznych.

Imprezy odbywały się jednocześnie na aulach im. prof. Stanisława Liszewskiego oraz im. prof. Anny Dylikowej. Wygłoszonych zostało siedem wykładów i przeprowadzono quiz krajoznawczy dotyczący województwa łódzkiego. W tych wydarzeniach uczestniczyło 15 szkół z Łodzi, Pabianic i Kutna. W kolejnym wydarzeniu – konkursie dotyczącym interpretacji zdjęć lotniczych i satelitarnych wzięły udział 3 szkoły. W ramach tegorocznego Festiwalu uczestnicy chętnie zwiedzali Muzeum Geologiczne.

Po południu odbyła się Awantura o Gegrę oraz spotkanie integracyjne przy grillu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, również na Facebooku!