GIS W EDUKACJI

Miejsce konferencji: Konstantynowska 8/10, Łódź
Czas: 21 czerwca 2023 (środa) All day

Szanowni Państwo,

chcemy zaprosić Państwa na jednodniową konferencję „GIS W EDUKACJI”, która odbędzie się w Orientarium ZOO Łódź w dniu 21 czerwca 2023 r. Już kilka lat upłynęło od naszego ostatniego spotkania w Łodzi i Poznaniu. Doszliśmy do wniosku, że warto by było zobaczyć się ponownie. Organizatorami Konferencji są Instytut Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytut Geoekologii i Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Iwona Jażdżewska i Zbigniew Zwoliński z zespołem

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Szczegółowe informacje dostępne są w Komunikacie I

MIEJSCE OBRAD

Orientarium ZOO Łódź, Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi, ul. Konstantynowska 8/10, 94-303 Łódź
Rozpoczęcie: 21 czerwca 2023 r. (środa), godzina 10:00.

Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Streszczenia referatów i posterów

PATRONAT I SPONSORZY

Honorowy patronat nad tegoroczną konferencją "GIS w Edukacji" przyznał Zarząd Oddziału Teledetekcji PTG oraz Patronat medialny Geoforum, GISPLAY, ŁTN

Loga patronow GIS w edukacji