2021-09-13 20:03:22

Wyjazdy zagraniczne w ramach programu Mobilność w Szkolnictwie Wyższym

Studenci Wydziału Nauk Geograficznych! Uniwersytet Łódzki uruchomił dodatkową rekrutację na wyjazdy w ramach programu Mobilność w Szkolnictwie Wyższym, Edukacja w semestrze letnim roku akademickiego 2021/22. Rekrutacja trwa od 22 września do 7 października 2021.

Rekrutacja jest organizowana centralnie, a więc komplet dokumentów wysyłacie/zanosicie bezpośrednio do Biura Współpracy z Zagranicą UŁ, w tym list motywacyjny zaopiniowany przez koordynatora wydziałowego – dra Tomasza Napierałę.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 28 września 2021 o godz. 10:00 przez MS Teams:

.

Więcej informacji nt. naboru i programu znajduje się na stronie BWZ UŁ: bwz.uni.lodz.pl/llp-erasmus-studia/fundusz-stypendialny-i-szkoleniowy.