2021-04-20 11:33:55

Spotkanie przy Kubku Herbaty – „Gringa w Brazylii – pandemiczna rzeczywistość”

Studenckie Koło Naukowe Geografów Turyzmu „Włóczykije” serdecznie zaprasza na kolejną edycję "Spotkań Przy Kubku Herbaty"! Tym razem zapraszamy do Brazylii, aby poznać codzienność społeczeństwa podczas pandemii koronawirusa- przedstawiamy spotkanie „Gringa w Brazylii – pandemiczna rzeczywistość”!

Z uwagi na fakt, że w dniu prelekcji przypada pierwsza rocznica śmierci miłośnika podróży, przyjaciela studentów oraz towarzysza Włóczykijów na szlakach – śp. dra Roberta Wilusia – to właśnie Jemu dedykujemy najbliższe spotkanie.

Start godzina 18.00, środa – 21 kwietnia 2021 roku!

Miejsce spotkania: kanał Microsoft Teams

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/832866827309699/

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać na nasz adres mailowy: skngtulwloczykije@gmail.com lub przez wiadomość prywatną na nasz fanpage facebookowy: https://www.facebook.com/skngtul/.

Spotkanie poprowadzi Pani Klaudia Potakowska, będąca absolwentką studiów magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja na Wydziale Nauk Geograficznych UŁ. Klaudia zaznacza, że uwielbia podróżować, a odkrywanie świata towarzyszy Jej od kołyski. Do tej pory odwiedziła 51 krajów świata! Obecnie mieszka w Brazylii, gdzie w prywatnej szkole dwujęzycznej prowadzi warsztaty w języku angielskim na temat Polski i Europy.

Dołącz do nas, spędź miło środowe popołudnie i dowiedz się, jak bardzo interesująca turystycznie jest Brazylia oraz jak toczy się w niej życie w czasach pandemii

Poza prelekcją możliwe będzie zadawanie pytań i żywa dyskusja z naszą Prelegentką. Kto wie, ilu z nas po takiej prelekcji będzie chciało wziąć udział w podobnej przygodzie? Czas więc znaleźć pozytywne aspekty w obecnej sytuacji i zobaczyć, że dla turystyki nie ma barier nie do pokonania. Najlepsze jest dopiero przed nami. :) Spotkanie zostanie nagrane i umieszczone w serwisie YouTube, dzięki czemu będzie dostępne dla osób, które nie będą mogły być z nami.

Zapraszamy!
SKNGT UŁ "Włóczykije"