2021-03-24 11:58:41

V edycja Konkursu im. prof. Ludwika Straszewicza

Trwa V edycja Konkursu im. prof. Ludwika Straszewicza, twórcy łódzkiego ośrodka geografii społeczno-ekonomicznej, na najlepszy artykuł z zakresu geografii społeczno-ekonomicznej i gospodarki przestrzennej, opublikowany w wydawanych w Polsce czasopismach naukowych.

Do konkursu mogą być zgłaszane artykuły w języku polskim lub angielskim, podejmujące problematykę społeczną i ekonomiczną w wymiarze przestrzennym, autorstwa osób nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego.

Załączniki: