Archiwum wydarzeń

2021-02-25 13:45:44

Gra internetowa „Kocham Cię GEO”

Czas pandemii nie pozwala nam na spotkanie w rzeczywistości, dlatego Studentki i Studenci II roku Turystyki i Rekreacji specjalności “Organizacja Rekreacji” zapraszają do udziału w grze internetowej "Kocham Cię Geo”. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto jest ciekawy świata i lubi rozwiązywać różne łamigłówki, ponieważ pytania i zadania będą dotyczyły wiedzy ogólnej.

Gra składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to eliminacje, które odbędą się 1 marca 2021 roku przy użyciu platformy Kahoot. Każdy z uczestników będzie musiał odpowiedzieć na 30 pytań wybierając jedną z czterech odpowiedzi. Piątka najlepszych pracowników oraz studentów spotka się 2 dni później (tj. 3 marca br.) w wielkim finale “Kocham Cię Geo”. Finał będzie się składał z różnych zadań, w których drużyny będą zdobywały punkty. Nie zabraknie pytań z geografii, muzyki czy innych dziedzin, na które wspólnie znajdziemy odpowiedź. Drużyna z największą ilością punktów wygrywa rywalizację!

Zapisy do “Kocham Cię Geo” potrwają do 26 lutego 2021 roku przy użyciu formularza.

Całe wydarzenie odbędzie się na platformie Teams.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Dziekana Wydziału Nauk Geograficznych - dr. hab. Bogdana Włodarczyka, prof. UŁ

Zapraszamy do udziału!

Studentki i Studenci