Fotorelacja z Dnia Geografa 2022

zbiorcze

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z obchodów Dnia Geografa, które odbyły się na naszym Wydziale 22 kwietnia b.r.

Dodatkowe zdjęcia są dostępne pod linkiem Dzień Geografa

W tym ważnym dla całej społeczność WNG dniu odbyły się m.in.:

• Wykład "Globalne zmiany klimatyczne: przyczyny i skutki" - poprowadzony przez prof. J. Wibig
  • Wykład "Współczesne konflikty zbrojne na świecie" - poprowadzony przez prof. M. Sobczyńskiego
  • ogłoszenie wyników jubileuszowej X edycji konkursu fotograficznego pt. "Geografia - proces, forma, obiekt"
  • kuratorskie zwiedzanie wystawy pt. „Plany i widoki miast w Civitates Orbis Terrarum – 450 lat pierwszego wydania atlasu (1572-2022)”
  • konkurs wiedzy geograficznej dla reprezentantów poszczególnych kierunków studiów realizowanych na Wydziale Nauk Geograficznych UŁ „Awantura o Gegrę”
  • oraz spotkanie grillowe w ogrodzie skalnym WNG UŁ