Kierunki studiów:

Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring Studia regionalne Climatology

Prace nagrodzone i zakwalifikowane na wystawę

„Potęga lasu” „Potęga lasu”
I miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne” – Stanisław Zych, Katolickie Liceum im. Św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu (klasa III)
„Taki zwykły lub niezwykły widok” „Taki zwykły lub niezwykły widok”
I miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne” – Stanisław Zych, Katolickie Liceum im. Św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu (klasa III)
„Księżycowy krajobraz” „Księżycowy krajobraz”
II miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne” – Michał Kawka, Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie (klasa II)
„Wapienne urwisko” „Wapienne urwisko”
III miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne” – Marcin Chudek, Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych (Geoinformacja, II rok studiów I°)
„Dziedzictwo zamaskowane” „Dziedzictwo zamaskowane”
III miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne” – Anna Majewska, Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych (Geografia, II rok studiów II°)
„Tajemnica transcendencji” „Tajemnica transcendencji”
I miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Wiktoria Kozłowska, Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi w Mariówce (klasa II)
„Człowiek w krainie przyszłości” „Człowiek w krainie przyszłości”
II miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Milena Strzelczyk, II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich (klasa II)
„Malownicze miasto” „Malownicze miasto”
III miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Marcin Chudek, Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych (Geoinformacja, II rok studiów I°)
„Zamek jesienią” „Zamek jesienią”
III miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Marta Jagieła, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie (klasa III)
„Brama do raju” „Brama do raju”
Roksana Freus, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie (klasa I)
„Etna w obiektywie” „Etna w obiektywie”
Magdalena Grzesiak, LO im. Jana Pawła II w ZSP w Kleszczowie (klasa I)
„Wodne podróże” „Wodne podróże”
Dominika Grzybowska, Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy (klasa I)
„Wśród elektrowni” „Wśród elektrowni”
Dominika Grzybowska, Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy (klasa I)
„Zimowe zniszczenia” „Zimowe zniszczenia”
Marta Jagieła, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie (klasa III)
„Tajemnica” „Tajemnica”
Aleksandra Jarecka, I LO im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią (klasa II)
„Pamięć przeszłości” „Pamięć przeszłości”
Julia Kamińska, II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu (klasa II)
„Taniec pingwinów” „Taniec pingwinów”
Michał Kawka, Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie (klasa II)
„Ciemna strona mocy” „Ciemna strona mocy”
Weronika Kowalska, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Zupełnie nie-szara codzienność” „Zupełnie nie-szara codzienność”
Wiktoria Kozłowska, Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi w Mariówce (klasa II)
„Moja egzotyka” „Moja egzotyka”
Wiktoria Kozłowska, Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi w Mariówce (klasa II)
„Na grzyby do jaskini?” „Na grzyby do jaskini?”
Natalia Kulczyńska, III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach (klasa I)
„Kręgi czasu” „Kręgi czasu”
Klaudiusz Kuśmierek, II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu (klasa II)
„Skręcony konar” „Skręcony konar”
Aleksandra Markowicz, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego (Turystyka i Rekreacja –I rok studiów II°)
„Zatopiona” „Zatopiona”
Maciej Mizera, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Dwa światy” „Dwa światy”
Martyna Nawrot, XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi (klasa III)
„Połów” „Połów”
Martyna Nawrot, XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi (klasa III)
„Falujące miasto” „Falujące miasto”
Magdalena Pacholczyk, Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie (klasa II)
„Na szkle malowane” „Na szkle malowane”
Paulina Sikorska, I LO im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Most na Warcie” „Most na Warcie”
Maciej Stępiński, II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu (klasa II)
„Magiczne odloty” „Magiczne odloty”
Stanisław Zych, Katolickie Liceum im. Św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu (klasa III)
„Wodospad natury” „Wodospad natury”
Stanisław Zych, Katolickie Liceum im. Św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu (klasa III)