Kierunki studiów:

Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring Studia regionalne Climatology

Prace nagrodzone i zakwalifikowane na wystawę

„Morze we mgle” „Morze we mgle”
I miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne” – Marcin Jagusiak, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Zniszczony liść dębu” „Zniszczony liść dębu”
II miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne” – Kamil Pisarski, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Z ukrycia” „Z ukrycia”
III miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne” – Kinga Stępień, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Weterynaria – I rok studiów)
„Fabryka dekoracji nieba” „Fabryka dekoracji nieba”
I miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Daria Dąbrówka, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Symbol miasta” „Symbol miasta”
II miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Aleksandra Markowicz, Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych (Turystyka i rekreacja, III rok studiów I°)
„Elektrownia wodna Żarnowiec” „Elektrownia wodna Żarnowiec”
II miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Martyna Strzelak, Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych (Geografia, I rok studiów II°)
„KL na czarno-biało” „KL na czarno-biało”
III miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Aleksander Malczuk, LO im. Marii Konopnickiej w Poddębicach (klasa I)
„Wałbrzych” „Wałbrzych”
III miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne” – Jan Tomczyk, XII LO im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu (klasa II)
„Most Rędziński” „Most Rędziński”
Rafał Barabasz, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Alpy w chmurach” „Alpy w chmurach”
Jakub Grzelak, Gimnazjum i Liceum ZNP w Łodzi (klasa III)
„Las na bagnie” „Las na bagnie”
Marta Jagieła, ZSP w Kleszczowie (klasa II)
„Wodny slalom” „Wodny slalom”
Marta Jagieła, ZSP w Kleszczowie (klasa II)
„Jaskinia Demianowska” „Jaskinia Demianowska”
Marta Jagieła, ZSP w Kleszczowie (klasa II)
„Samotna sosna” „Samotna sosna”
Marcin Jagusiak, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Między niebem a ziemią” „Między niebem a ziemią”
Adrianna Jołkiewicz, XII LO im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu (klasa II)
„Żyć w zgodzie z naturą” „Żyć w zgodzie z naturą”
Izabella Kaliska, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Nadzieja życia” „Nadzieja życia”
Mateusz Krasoń, III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim (klasa III)
„Hiszpańska urbanizacja” „Hiszpańska urbanizacja”
Aleksandra Markowicz, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego (Turystyka i Rekreacja – III rok studiów I°)
„Pole pszenicy” „Pole pszenicy”
Alicja Matuszczak, ZSP im. Staszica w Stąporkowie (klasa III)
„Tatry Wysokie” „Tatry Wysokie”
Aleksandra Mielczarek, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„W kanionie Zambezi” „W kanionie Zambezi”
Adam Pigłowski, LO im. Marii Konopnickiej w Poddębicach (klasa I)
„Niebieskozielona kopuła” „Niebieskozielona kopuła”
Wiktoria Pingot, ZSP w Kleszczowie (klasa II)
„Nie tylko piasek” „Nie tylko piasek”
Wiktoria Pingot, ZSP w Kleszczowie (klasa II)
„Lodowe Tatry” „Lodowe Tatry”
Patryk Pożoga, V LO im. ks. P. Ściegiennego w Kielcach (klasa II)
„Bliżej Boga” „Bliżej Boga”
Kinga Stępień, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Weterynaria – I rok studiów)
„Gra świateł podczas Light Move Festival w Łodzi” „Gra świateł podczas Light Move Festival w Łodzi”
Martyna Strzelak, Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych (Geografia, I rok studiów II°)
„Pajęczyna rosą tkana” „Pajęczyna rosą tkana”
Milena Strzelczyk, II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich (klasa I)
„Niewidzialny potok wśród drzew” „Niewidzialny potok wśród drzew”
Dominika Śliwak, II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich (klasa II)
„U źródeł Białej Łaby” „U źródeł Białej Łaby”
Jan Tomczyk, XII LO im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu (klasa II)
„Hole in the wall” „Hole in the wall”
Paulina Trela, Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych (Geografia, I rok studiów II°)
„Wroclove” „Wroclove”
Paulina Trela, Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych (Geografia, I rok studiów II°)
„Moc nocy” „Moc nocy”
Patrycja Wójcik, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)