Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring Planowanie i organizacja przestrzeni

Konkurs Koła Naukowego Młodych Geografów ,,Geoholicy”

2019-11-07 08:48:17

Szanowni Studenci,

Koło Naukowe Młodych Geografów ,,Geoholicy” ogłasza konkurs na najbardziej oryginalną pamiątkę z podróży. W konkursie mogą brać udział studenci Wydziału Nauk Geograficznych (wszystkich kierunków) studiów I i II stopnia. Każdy student może zgłosić jedną pamiątkę przywiezioną z wyjazdu. Aby wziąć udział należy wysłać maksimum 3 zdjęcia swojej pamiątki wraz z opisem do 200 słów (np. w jakich okolicznościach zdobył pamiątkę, skąd pochodzi zgłoszona rzecz) na adres e-mail: geoholicykonkurs@wp.pl w terminie do 22 listopada 2019 r. W zgłoszeniu należy także podać: imię, nazwisko, kierunek, rok studiów, e-mail oraz nr telefonu.
W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Pełny regulamin konkursu dostępny u organizatorów.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!!