Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring

Grant NCBR dla UŁ

2019-01-25 00:08:02

Uniwersytet Łódzki otrzyma ponad 20 mln zł
od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Nasza Uczelnia złożyła do konkursu Zintegrowane Programy Uczelni, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, projekt „Student’s Power – kompleksowy program rozwoju uczelni”, który otrzymał najwyższą ocenę. Więcej informacji na stronie ministerialnej: https://www.ncbr.gov.pl

Ważna część projektu dotyczy trzech kierunków z Wydziału Nauk Geograficznych UŁ: geografia, geoinformacja i gospodarka przestrzenna.

Celem projektu jest innowacyjne kształcenie przestrzenne i programy stażowe.

Studenci naszych kierunków, którzy rozpoczną studia I stopnia od roku akademickiego 2019/2020, będą mogli realizować staże zawodowe w renomowanych instytucjach i firmach, które zapewnią rozwijanie umiejętności praktycznych – studenci otrzymają wynagrodzenie z projektu.

Projekt umożliwi także podnoszenie kompetencji naszych wykładowców.