Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring

Sportowe piątki

2018-11-13 09:17:21

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ organizuje zajęcia dla Studentów pod hasłem "Sportowe piątki".

Darmowe zajęcia sportowe dla Studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz Studentów zagranicznych z wymiany studenckiej odbywają się w piątki:
na salach siłowni damskiej i męskiej w godz. 19:00 - 20:30
na hali sportowej w godz. 20:30 - 22:00
Chcących uczestniczyć w tych zajęciach obowiązuje członkostwo w KU AZS. Legitymację członkowską należy okazać w szatni oraz prowadzącym zajęcia pracownikom. Aby wyrobić legitymację, należy odwiedzić stronę AZS Łódź - www.azs.lodz.pl i tam odszukać instrukcję co należy uczynić, aby stać się posiadaczem legitymacji. Koszt wyrobienia legitymacji – 75,00 zł (ubezpieczenie podstawowe).