Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring

Nagroda Studium Języków Obcych UŁ dla studentów UŁ

2018-04-18 14:50:02

Informujemy, że według zarządzenia nr 84 Rektora Uniwersytetu Łódzkiego z dnia 19.03.2018 ustanowiono Nagrodę Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego studiów I-go stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy w ramach lektoratu uzyskali najlepszy wynik z egzaminu z języka obcego nowożytnego.

Zasady przyznawania Nagrody, określa Regulamin Nagrody, stanowiący załącznik do niniejszego zarządzenia. W związku z powyższym uprzejmie proszę o zachęcenie studentów Państwa Wydziału do udziału w postępowaniu konkursowym nagrody SJO UŁ za bardzo dobrze zdany egzamin z języka obcego nowożytnego. Ponieważ warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego, uprzejmie proszę o umieszczenie go (z możliwością pobrania) wraz z regulaminem Konkursu i informacją skierowaną do studentów na stronie internetowej Państwa Wydziału. O nagrodę w bieżącym roku mogą ubiegać się studentki i studenci UŁ, którzy przystąpili do egzaminu w sesji zimowej lub letniej roku akademickiego 2017/2018. Informacje o konkursie są również dostępne na stronie SJO UŁ oraz na facebooku SJO.