Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring

innoSHARE MEETUPS

2018-04-05 14:14:13

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie innoSHARE MEETUPS, które odbędzie się w Łodzi 17 kwietnia w godzinach 17:00 – 20:00.

Więcej na: http://meetups.innoshare.pl/lodz

Spotkanie skierowane jest do uczelni, MŚP, działów R&D, startup-ów i spinn-ofów, B+R, liderów opinii naukowej, innowacyjnej i przedsiębiorczości, młodych innowatorów, studentów i absolwentów uczelni i wszystkich zainteresowanych tematyką innowacj rozwoju firm i startupów opartych na badaniach, nauce, nowych technologiach oraz poznaniu ludzi posiadających doświadczenia w specjalistycznych zawodach.
Panele dyskusyjne:

• Jak tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań?
  • Komercjalizacja i prawo patentowe w krajach Azjatyckich.
  • Współpraca naukowiec-inwestor.
  • Finansowanie i wsparcie rozwoju startupów R&D, spin-offów i komercjalizacji badań.

Zapraszamy również do udziału w 2 godzinnym Hackhatonie (14:00-17:00), którego celem jest wypracowanie planu powstania i koncepcji współpracy z otoczeniem Inkubatora Technologicznego Politechniki Łódzkiej, który uruchamiamy na przełomie 2018/2019.