Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring Climatology

Otwarte Drzwi na WNG UŁ!

2018-04-25 17:00:00

Zapraszamy na Otwarte Drzwi na WNG UŁ!

Będziecie mogli zapoznać się z ofertą studiów prowadzonych na naszym Wydziale, porozmawiać ze studentami starszych roczników i kadrą dydaktyczną, odwiedzić stoiska kierunków i kół naukowych. Otworzymy drzwi do naszych pracowni.

Dziekan Wydziału zaprasza również do naszego ogrodu na poczęstunek z grilla i koncert młodzieżowej grupy rockowej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Auli im. Prof. Stanisława Liszewskiego (Collegium Geographicum, ul. Kopcińskiego 31). Zakończenie spotkania przewidziane na godzinę 19.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności maturzystów z Łodzi, Regionu i Polski :-)

Uwolnij umysł z WNG UŁ