Kierunki studiów:

Geografia Gospodarka przestrzenna Turystyka i Rekreacja Geoinformacja Geomonitoring Studia regionalne Climatology

Konkurs „Geografia – proces, forma, obiekt” 2014

„Produkcja chmury” „Produkcja chmury”
III miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne”
Roksana Bartoszewska, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa IIe)
„Babia Góra” „Babia Góra”
Anna Błaszczyk, II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim (klasa II)
„Miasto nie zasypia” „Miasto nie zasypia”
II miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne”
Artur Dobrowolski, Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej w Kielcach (klasa III liceum)
„Zieleń wśród betonowego miasta” „Zieleń wśród betonowego miasta”
Artur Dobrowolski, Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej w Kielcach (klasa III liceum)
„Lodowiec” „Lodowiec”
Jagoda Dyk, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego (Turystyka i Rekreacja – I rok studiów I°)
„Rosa” „Rosa”
Anna Formela, Policyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku (klasa IIa)
„Wschód słońca nad Bełchatowem” „Wschód słońca nad Bełchatowem”
Anna Gala, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa I)
„Zbocze góry Cökelez” „Zbocze góry Cökelez”
Kinga Hłopaś, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa III)
„Tre Cime di Lavaredo” „Tre Cime di Lavaredo”
Marta Jagieła, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie (klasa Ia)
„Złotokłos” „Złotokłos”
Justyna Kądziela, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach (klasa II)
„Krocząca sosna” „Krocząca sosna”
I miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne”
Mateusz Krasoń, III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim (klasa II)
„Nowe życie” „Nowe życie”
Mateusz Krasoń, III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim (klasa II)
„Pochmurna twarz” „Pochmurna twarz”
Mateusz Krasoń, III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim (klasa II)
„Pod wiatrakami” „Pod wiatrakami”
Mateusz Krasoń, III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim (klasa II)
„W małym szkle” „W małym szkle”
II miejsce w kategorii „Obiekty antropogeniczne”
Sylwia Krawczyk, XV LO im. Jana Kasprowicza w Łodzi (klasa I)
„Burza w dolinie” „Burza w dolinie”
Ewa Kurowska, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego (Geografia – II rok studiów II°)
„Kropla drąży skałę” „Kropla drąży skałę”
Aleksandra Markowicz, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego (Turystyka i Rekreacja – II rok studiów I°)
„Wspomnienie dawnej potęgi” „Wspomnienie dawnej potęgi”
Aleksandra Markowicz, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego (Turystyka i Rekreacja – II rok studiów I°)
„W niebiańskich obłokach” „W niebiańskich obłokach”
II miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne”
Krystian Miazek, XLV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi (klasa IIIb)
„Polodowa twarz” „Polodowa twarz”
Anna Muskała, Liceum Ogólnokształcące w Kleszczowie (klasa III)
„Wołanie o pomoc” „Wołanie o pomoc”
Andrzej Perliński, Gimnazjum Towarzystwa Oświatowego „Edukacja” (klasa IIIa)
„Organizm” „Organizm”
Adrianna Podlipska, Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Zgierzu (klasa Ie)
„Skaliste schody” „Skaliste schody”
Patryk Pożoga, V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach (klasa Ic)
„Nostalgia jesieni” „Nostalgia jesieni”
Aleksandra Przybysz, II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim (klasa II)
„Warstwy Ziemi” „Warstwy Ziemi”
Kamila Serwicka, Państwowe Liceum Plastyczne im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach (klasa Ia)
„Świat składa się z jednostek” „Świat składa się z jednostek”
Kinga Stępień, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej (klasa IIIb)
„Wydmy – jako efekt procesów eolicznych” „Wydmy – jako efekt procesów eolicznych”
III miejsce w kategorii „Procesy i formy naturalne”
Martyna Strzelak, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego (Geografia – III rok studiów I°)
„Biskupin od kuchni” „Biskupin od kuchni”
Artur Szafarz, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego (Turystyka i Rekreacja – I rok studiów II°)
„Wzbić się w powietrze” „Wzbić się w powietrze”
Martyna Wujak, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa IIId)
„W strugach deszczu” „W strugach deszczu”
Martyna Wujak, II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie (klasa IIId)